O kancelarii

Od kilkunastu lat zajmuję się pomocą prawną dla firm i osób fizycznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz współpracy z profesjonalnymi prawnikami i doradcami podatkowymi mogę świadczyć Klientom kompleksową obsługę prawną z wielu dziedzin prawa.

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgowego Izbę Radców Prawnych od 2011 r. i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W dotychczasowej karierze zawodowej współpracowałem m.in. z nadawcami radiowymi, wydawcami prasowymi, wydawcą jednego z największych portali internetowych, agencjami reklamowymi, firmami z branży e-commerce, firmami z branży IT oraz z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony informacji.

Dysponuję szerokim doświadczeniem w zakresie prowadzenia sporów cywilnych przed sądami powszechnymi w szczególności w sprawach gospodarczych, w sprawach o ochronę dóbr osobistych, w sprawach odszkodowawczych oraz w sporach z bankami m.in. o zwrot nienależnie pobranych składek z tytułu ubezpieczenia niskiego wkładu własnego (tzw. UNWW). Zajmuję się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców m.in. w zakresie prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa reklamy, prawa ochrony danych osobowych.

Dzięki współpracy z renomowanymi adwokatami swoim Klientom jestem w stanie zaoferować również pomoc w zakresie prawa karnego, w tym w szczególności reprezentowanie Klientów w procesach karnych jako obrońca lub pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.

Klientom mogę zaoferować również wsparcie doradcy podatkowego.

https://kancelaria-chelminski.pl/wp-content/uploads/2019/02/MaciejChelminskiOKancelarii-min.jpg

Maciej Chełmiński
Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Jana III Sobieskiego 112 lok. 66
00-764 Warszawa
tel. 607-714-519
e-mail: kancelaria@chelminski.pl